UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ

UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ
UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ

UDS 214


SAMOHYBNÝ, UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ NA AUTOMOBILOVOM PODVOZKU.

Stroj je určený prioritne pre podporu Ženijného vojska a má svoje uplatnenie všade tam, kde je potrebné okamžite zasiahnuť pre záchranu života a majetku, pri živelných a prírodných pohromách, požiaroch a priemyselných katastrofách. Dôležitú úlohu plní aj vo vojenskom nasadení, pri zaistení technických prostriedkov a stavieb podporujúcich činnosť bojových jednotiek.


Hlavné výhody


Mobilita

Teleskopické rýpadlo na automobilovom podvozku, veľký akčný rádius s rýchlym presunom medzi stanovišťami. Výborná prejazdnosť v náročnom teréne, vďaka podvozkom Tatra.

Dosah

Jedinečná konštrukcia teleskopického výložníka s prepracovaným systémom predlžovacích ramien umožňuje dosiahnuť vodorovný dosah až 14,6m.

Mikropojazd

Možnosť ovládania podvozku z kabíny rýpadla zvyšuje produktivitu práce a operatívnosť UDS na pracovisku. Posun, zatáčanie a zastabilizovanie ovláda obsluha bez toho aby presadla do kabíny podvozku.

Otočná hlava

Možnosť otáčania nástroja v plnom rozsahu n x 360° zvyšuje variabilitu stroja pri výkopových prácach alebo pri použití prídavných zariadení, napr. kladivo, mulčovač, kliešte....

 

Galéria


 


V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov
ohľadom UDS nás prosím neváhajte kontaktovať.

Email podpora
sales@uds.sk
Tel. linka UDS
+421 (0) 47 54 94 400