LESNÝ
HARVESTER

UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ
LESNÝ HARVESTER

UDS 211


Lesný harverster na pásovom podvozku

Univerzálny dokončovací zemný stroj a harvester v jednom UDS-211 je jedným z najnovších typov z rady strojov UDS. Skladá sa z pásového podvozka, otočného zvrška a pracovného zariade- nia. Podvozok a zvršok sú navzájom spojené špeciálnym veľkorozmerovým ložiskom. V jeho strede je namontovaný otočný prevádzač, ktorý spája hydraulický a elektrický systém zvrška s podvozkom.

» Ekonomický
» Spoľahlivý
» Všestranný
» Efektívny

UDS Harvester v porovnaní s inými strojmi:

ZVLÁŠTNE USPORIADANIE NOŽOV

Vďaka špeciálnemu usporiadaniu odrezávacích nožov je možné bez problémov prechádzať listovými stromami, ktoré sú mnohokrát pokrivené.

POKROČILÁ VÝKONNÁ JEDNOTKA

Vyklopiteľná posúvacia jednotka WOODY umožňuje pri manipulácii vziať drapákom ďalšie kmene ležiace vedľa seba. Je k dispozícii plne funkčný nakladací drapák so širokým otvorením a nekonečným otáčaním WOODY.


Hlavné výhody


Lesný harvester na pásovom podvozku je vhodný do náročných terénov, má výbornú stabilitu a prekoná akékoľvek nerovnosti terénu.

Všestrannosť

UDS harvester sa môže používať celý rok bez ohľadu na výrubovú sezónu ako:

Harvester - na výrub, odkonárenie a prierez stromov.
Spracovateľ - na spracovanie celej dĺžky stromu a guľatiny.
Nakladač - s namontovaným zdvíhacím hákom.
Rýpadlo - Jednoduchá zmena na teleskopické rýpadlo - výmenou PZ v rýchloupínači – pre výkopové práce, údržbu na cestách.

Vysoká efektivita priamo v lese

UDS Rýpadlo - harvester je silný stroj na čistú úpravu guľatiny harvesterová hlavica WOODY 50 môže byť nasadzovaná ako spracovateľ, harvester, ale aj ako drapák s nekonečnou rotáciou.
UDS Rýpadlo - harvester má skvelú mobilitu v bažinách ale aj strmých oblastiach.
Nadstavba je otočná v rozsahu 360 stupňov, čo dáva pracovníkovi možnosť pracovať okolo celého stroja vo všetkých smeroch. Hlava harvesteru môže byť: upnutá v rýchloupínači za pomoci adaptéra alebo v špeciálnom ukončení (“NOSe”) teleskopického výložníka.

 

Galéria


 


V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov
ohľadom UDS nás prosím neváhajte kontaktovať.

Email podpora
sales@uds.sk
Tel.linka UDS
+421 (0) 47 54 94 400