OBRNENÝ TELESKOPICKÝ BÁGER

UNIVERZÁLNY DOKONČOVACÍ STROJ
OBRNENÝ TELESKOPICKÝ BÁGER

UDS 214 Military


Univerzálné tekeskopické rýpadlo "UDS 214 Military", na špeciálnom podvozku TATRA Force 815-7 8x8 s balistickou ochranou kabíny stroja a vozidla.

Teleskopické univerzálne rýpadlo "UDS Military" je s bezpečnostnou balistickou ochranou v norme "STANAG Level 2a/2b", chráni nielen posádku vozidla ale aj posádku strojníka pri práci v nebezpečnom prostredí. Vozidlo je určené na pomoc v ťažko dostupnom teréne, pri rýchlom nasadení, v nebezpečnom prostredí kde je ohrozený život posádky a v neposlednom rade zohráva tiež dôležitú úlohu pri zabezpečovaní technických prostriedkov a štruktúr podporujúcich prevádzku bojových jednotiek.


Hlavné výhody


Balistická ochrana

Ochrana posádky stroja a vodiča s balistickou ochranou zabezpečenia v norme STANAG LEVEL 2A/2B

Mobilita

Teleskopické rýpadlo na automobilovom podvozku, veľký akčný rádius s rýchlym presunom medzi stanovišťami. Výborná prejazdnosť v náročnom teréne, vďaka automobilovému podvozku.

Pracovný dosah stroja

Jedinečná konštrukcia teleskopického výložníka umožňuje dosiahnuť vodorovný dosah až 14,6m.

Microtravel

Možnosť ovládania podvozku z kabíny UDS zvyšuje produktivitu práce a operatívnosť UDS stroja na pracovisku. Posun, zatáčanie a zastabilizovanie ovláda obsluha bez toho aby presadla do kabíny podvozku.

Otočná hlava pracovného nástroja

Možnosť otáčania nástroja v plnom rozsahu n x 360° zvyšuje variabilitu stroja pri výkopových prácach alebo pri použití prídavných zariadení, napr. kladivo, mulčovač, kliešte.


Galéria


 


V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov
ohľadom UDS nás prosím neváhajte kontaktovať.

Email podpora
sales@uds.sk
Tel. linka UDS
+421 (0) 47 54 94 400